Virginia Shea, 9. Ära kuritarvita oma võimu

Internetis liikudes tuleks alati silmas pidada, et võimu ona alati rohkem, kui esmapilgul tunduda võib. Lihtsam oleks olla ise teadlik sellest, mis on eetiline/kohane ja mis ei ole. Samamoodi nagu erinevate kultuuride või autoga liiklemisel on teatud reeglid ja vaikimis kokkulepped, on need ka internetis.

Näiteks märgates turvamata naabri internetti ei hakka seda kasutama ja seda infot teistele edastama, pigem peaks siis naabrit sellest teavitama, kui selleks võimalus.

Internetist ei ole mõistlik kõike alla tirida, millele ligipääs tundub nagu olemas olevat ja õigus seda kasutada. Samamoodi päriselus ikka enne mõtled kui mõne käeulatuses oleva asja oma taskusse pistad, mitte ei haara kõike, mis tundub huvitav ja vajalik (ikka lähed poes kassast läbi ja või restoranis maksad arve jne.).NavigationUser login

Lorem ipsum dolor sit amet, porro quaerendum per in, no nonumes consetetur mel. Reque euismod no est, cu eum quem intellegat, malis scriptorem pro id.
User | Read more


Lorem ipsum dolor sit amet, porro quaerendum per in, no nonumes consetetur mel. Reque euismod no est, cu eum quem intellegat, malis scriptorem pro id. Ad ius augue impetus forensibus. Usu mucius blandit detraxit ea. Consul salutatus corrumpit ut per. Ius solum sapientem ei, ut vix ubique reprimique.
User | Read more


whybox
 
whybox